Seahorse

Akülü Tekerlekli Sandalye, Elektrikli, Sporcu, Sandalyeler İstanbul

Ayarlanabilir ve destekleyici duş / tuvalet sandalyesi.


Demirhan Şerefhan-Dimitris Gkaintatzis

İletişim Formu

  • 2
  • 1
  • 4
  • 1
Çocuk Ürünleri » Oturma Pozisyonu Sağlayan Ürünler » Seahorse

Marka: Seahorse


Ayarlanabilir ve destekleyici duş / tuvalet sandalyesi.

Ayarlanabilir ve destekleyici duş / tuvalet sandalyesi.Saç yıkama için geriye doğru ayarlanır.
Seahorse Sanichair® iki farklı boyutta sandalye çerçevesi ile modüler Mini, Midi, Maxi ve Süper Maxi boyut seçenekleri sunan ödüllü bir sandalyedir. Sandalye çerçevesine modife değiştirilebilen gömleklerle,çocuk büyüdükçe,bir sonraki boyut astarı ile değiştirilerek kullanılır.
Akıllıca tasarlanmış çerçeve ağırlığı ve yüksekliği ile, çocuk zahmetsizce yıkanıp ve duş için eğilebilir.Ev ya da okul ortamında tuvaletlere ve banyolara sığacak şekilde tasarlanmıştır.
Dayanıklı yüksek kaliteli plastik ve alüminyum konstrüksiyondan yapılmış olduğundan paslanmaz ve temizlikte kolaylık sağlar.Duş yapmayı  kolaylaştırmak için basit devirme mekanizması bulunmaktadır.Güvenli ve huzurlu bir banyo için kilit mekanizması bulunmaktadır.
 
Yüksekliği ayarlanabilir koltuk başlığı, ayak dayama yeri ve farklı diz ayarları ile farklı kişiler tarafından kullanılabilir.Konfor ve hijyen için yumuşak köpük gömlekler kolay kişisel temizlik sağlar. Konturlu koltuk ve geniş frenli tekerlekler maksimum hareket ve güvenlik kolaylığı sağlar.
Ayrılabilir sıçrama koruma yardımcıları kolay erişim sağlar. Büyük kapasiteli çıkarılabilir lazımlık kolay temizlenir. Daha fazla konfor ve destek için isteğe bağlı yumuşak köpük kafalık gibi yedek parçaları mevcuttur.Kategorideki Diğer Ürünler