Teknik bilgi ve deneyime sahip ekibimiz,ihtiyaçlarınızı öğrenip,analiz ederek size uygun tekerlekli sandalyeyi "inşa eder"

Wheel’de,odak noktası ürün değil insanın kendisidir.

Tekerlekli sandalye seçmek için kriterlerinizin üretici, tip, özellikler veya fiyat olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. En önemli kriter sizsiniz,kullanacak kişi olarak SİZ.
Wheel’de,odak noktası ürün değil insanın kendisidir.Teknik bilgi ve deneyime sahip ekibimiz,ihtiyaçlarınızı öğrenip,analiz ederek size uygun tekerlekli sandalyeyi "inşa eder".Size özel bir tekerlekli sandalye için buradayız.
 
İhtiyaçlarınızı karşılayan
İlk adım olarak kişinin sağlık geçmişi, yaşadığı yer, ulaşımı,kullanıcı hamleleri, alışkanlıkları, etkinlikleri ve ilgi alanlarına bakıyoruz.Günlük olarak tüm yapmak istediği rüyalarına. Yukarıda bilgiler dahilinde  oluşturduğu profile göre,uygun sandalye türünü seçip,geniş bir fiyat yelpazesi sunuyoruz.Nihai seçim sonrasında, uzman teknisyenlerimiz kullanıcının ölçüsünü alıp,en yüksek performans ve özerkliğe sahip,kullanıcının gövdesine göre dik ayarlanmış,en az ağrı ile maksimum hareket olanağı sağlayan  tekerlekli sandalyesinin yapımına başlanır.
 
İsteklerinizi tatmin eden
İkinci aşamada kendi kişisel damganızı,istediğiniz herhangi bir resimi yada karakteri arabanıza koyma zamanı geldi.Kullanıcı kendi seçtiği tekerlek, gidon,jant, renk, döşeme ile arabasını şekillendirebilir. Wheel zengin parça ve aksesuar yelpazesi ile geniş bir seçenek sunmaktadır, böylece kendi zevkinize uygun ve benzersiz bir sandalye oluşturabilirsiniz.Size özel sandalyenizi.
 
Test sürüşü
Test sürüşü Wheel’in siz müşterilerine sunduğu özel bir hizmettir.Temsil ettiğimiz tüm tekerlekli sandalye ve modellerin son seçiminizi yapmadan önce denemek için kullanılabilir olduğu anlamına gelir.
Kişisel özel tekerlekli sandalyenizin "inşası" ya da test sürüşü için randevu istiyorsanız, +90 212 216 16 34 dan  bize ulaşın.