Wheel Tekerlekli Sandalye Türkiye’nin pek çok noktasına ulaşmaktayız. Ankara akülü ve manuel tekerlekli sandalye ihtiyaçlarınız için bize ve ürünlerimize güvenebilirsiniz.

Ankara Akülü Tekerlekli Sandalye- Wheel Türkiye

Ankara Akülü ve Manuel Tekerlekli Sandalye

Wheel firması olarak amacımız, yürümekte zorluk çeken insanlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışmaktır. Ürünlerimiz kullanım açısından oldukça fonksiyonel ve konforludur. İhtiyaçlarınıza göre farklı özelliklere sahip çeşitlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Türkiye’nin pek çok noktasına ulaşmaktayız. Ankara akülü tekerlekli sandalye ihtiyaçlarınız için bize ve ürünlerimize güvenebilirsiniz. Tekerlekli sandalyelere olan ihtiyaç sadece doğuştan bu engele sahip olan ya da sonradan bu rahatsızlığa sahip olmuş kişiler için geçerli değildir. Belirli bir yaştan sonra yürümek zorlayıcı olabilir. Bazı ameliyatlar sonucunda da yürümede kısa bir dönem için bile olsa zorluk çekebilirsiniz. Tekerlekli sandalye konusunda tüm ihtiyaçlarınızda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye Modelleri

Türkiye’de milyonlarca kişi yürüme konusunda problemlere sahiptir. Yaşlılar ve hastalar da eklendiğinde bu sayı çok yüksek miktarlara kadar çıkabilir. İhtiyacın bu kadar fazla olmasına rağmen, sektörde yeterli sayıda firma bulunmamaktadır. Wheel firması olarak bu açığın giderilmesi adına gerekli çalışmaları elimizden geldiğince yapmaktayız. Ankara akülü tekerlekli sandalye ve diğer tüm illerimizdeki tekerlekli sandalye ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Modellerimiz arasında manuel tekerlekli sandalyeler de bulunmaktadır. Kullanım rahatlığı açısından akülü modellere olan rağbet son yıllarda artış göstermiştir. Daha az eforla daha çok yol kat etmeye imkan vermesi, kullanan bireyler için çok önemlidir. Avantajlarına rağmen fiyat konusunda pahalılık ve taşımada zorluk gibi bazı olumsuz yönleri de mevcuttur.

Tekerlekli sandalye satın alırken müşterilerimize önerimiz, ihtiyaçlarını ve beklentilerini önceden belirlemiş olmalıdır. Bir tekerlekli sandalye herkes için kullanışlı olmayabilir. Rahatlık, vücudun duruşuna uyum göstermesi, duruş bozukluklarının düzeltilmesine yardımcı olması ve pratik kullanım açısından yeterli düzeyde olması ilk aranması gereken özellikler arasındadır. Fiyat konusu ikinci plana atılmalıdır. Öncelik olarak alınması gereken nokta, kullanan bireyin memnuniyetidir. Memnuniyet vermeyen ürünlere ödenecek ücretler, boş yere ödenmiş ücretler olacaktır. Bütçe konusunda zorluk çekenler manuel modellere de göz atabilirler ancak kullanım açısından fonksiyonel olmayacaksa, kesinlikle akülü modeller tercih edilmelidir. Ankara akülü tekerlekli sandalye için firmamızdan ve internet sitemizden ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Modellerimiz ve markalarımız Quickie, Sunrise Medical, Meyra, Rgk, Afikim, Hermann Bock, Akces Med, Fumagalli'dir... Detaylar için lütfen firmamızla iletişime geçiniz....

Tekerlekli Sandalyeler İçin Tıklayınız

 

 

 

 

 

 

 

Tekerlekli Sandalyeler Ve İletişim İçin Tıklayınız