Ağır ürünler oldukları için taşınmaları da zordur ancak konfor açısından avantajıdırlar. Ağrı akülü tekerlekli sandalye ürünlerimize göz atarak, kesin kararınızı daha rahat bir şekilde verebilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye Akülü Ağrı- Wheel Türkiye

Ağrı'da Tekerlekli Sandalye Ürün Ve Çeşitleri

Ağrı tekerlekli sandalye ürünlerimiz için firmamızdan destek alabilirsiniz. Türkiye’nin belirli bir bölgesine değil tüm bölgelerine hizmet veren Wheel, tekerlekli sandalye ihtiyacını karşılamak isteyen herkese hizmet vermektedir. Yürüme engeli, bireylerin hayatlarını doğrudan etkilemektedir. Özgürlüğe kavuşmak isteyenler için tekerlekli sandalye modellerimiz etkili bir şekilde kullanılabilir. Doğru ürün ile hayatınızı istediğiniz şekilde yaşamanız mümkündür. Ürünlerimizi uzun bir süre memnuniyetle kullanabilirsiniz. Son derece kaliteli ve sağlam şekilde üretilmektedirler. Eskiyen ve artık ihtiyaçlarınızı karşılayamayan tekerlekli sandalyeleri bir kenara bırakarak, son teknoloji ile geliştirilen, konforlu ürünlerimizi deneyimleyebilirsiniz. Wheel firmasından alacağınız tüm ürünlerde memnuniyet garantisini sunmaktayız.

Tekerlekli Sandalyeden Beklentiler Neler Olmalı?

Tekerlekli sandalye konusunda araştırma yaparken dikkatli olunmalıdır. Rastgele seçilen, özelliklerine dikkat edilmeden alınan ürünler yeterli kalitede olmayabilir. Kalite açısından en yüksek standartlara sahip bir ürün satın alsanız dahi ürün sizin için uygun olmayabilir. Tekerlekli sandalyeden beklentiniz, vücut tipiniz, ebatlarınız ve sağlık durumunuz seçimlerinizde etkili olmalıdır. Görüntü ve fiyat aldatıcı olabilir. Ürünlere göz atmadan önce manuel mi yoksa akülü ürünleri mi tercih etmek istediğinize karar verebilirsiniz. Ağrı akülü tekerlekli sandalye modelleri rahat ve çabasız kullanım isteyenler için ideal seçenekler olabilir. Sandalye tipi arasında seçim yapmanız bütçenizi oluşturmanıza ve ürün arayışında çok fazla zaman kaybetmemenize yardımcı olur. Konfor, fonksiyonellik ve vücuda uygunluk çok önemlidir. Seçilen sandalyenin birey tarafından günlük hayatta rahat bir şekilde kullanılabilir olması gerekir.

Manuel sandalye modelleri, tekerlekli sandalye denildiğinde akla ilk gelen modeller olmaktadır. Hastanelerde hasta taşımak için de sıklıkla kullanılan bu sandalyeler günlük yaşam için uygun olmakla beraber, enerji harcanmasını gerektirir. Sandalyenin hareket edebilmesi için, üzerindeki kişinen tekerlekleri eli ile çevirmesi gerekmektedir. Tekerleklerin hareketini sağlamak adına gösterilecek kuvvet çok güçlü olmayan, yaşlı ve ya zayıf düşmüş kişiler için sorun olabilir. Bu durumdaki kişiler için önerilen modeller akülü modellerdir. Akülü tekerlekli sandalyeleri yönlendirmek için sandalye üzerindeki küçük aparat kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça basit olup, birkaç denemeden sonra sandalye üzerinde tam bir hakimiyet kazanılabilir. Fiyat açısından manuel modellere göre pahalıdırlar. Ağır ürünler oldukları için taşınmaları da zordur ancak konfor açısından avantajıdırlar. Ağrı akülü tekerlekli sandalye ürünlerimize göz atarak, kesin kararınızı daha rahat bir şekilde verebilirsiniz.

Akülü Tekerleki Sandalyeler 

İçin Tıklayınız