Yürüme engeliniz, özgürce hareket etmenizi kısıtlıyor ise bu sorunu Wheel rehabilitasyon ürünleri ile çözebilirsiniz. Tekerlekli sandalye modellerimiz, farklı tasarım ve tiplerde onlarca çeşidi barındırmaktadır. Ürün çeşitliliğimiz, çocuklardan yaşlılara kadar her yaşa hitap etmektedir.

Zonguldak Akülü- Elektrikli Tekerlekli Sandalye- Wheel

Zonguldak Akülü- Elektrikli Tekerlekli Sandalye- Wheel Güvencesi ile

Yürüme engeliniz, özgürce hareket etmenizi kısıtlıyor ise bu sorunu Wheel rehabilitasyon ürünleri ile çözebilirsiniz. Tekerlekli sandalye modellerimiz, farklı tasarım ve tiplerde onlarca çeşidi barındırmaktadır. Ürün çeşitliliğimiz, çocuklardan yaşlılara kadar her yaşa hitap etmektedir. Sizin için en doğru ürünü bulma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Türkiye’nin hemen hemen her ilinde bulunan bayiliklerimiz, firmamız ürünlerine ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır. Zonguldak akülü tekerlekli sandalye ihtiyaçlarınız için de firmamızdan destek alabilirsiniz. Wheel ile hayatınızı doyasıya yaşamaya devam edebilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek en uygun tasarımları sizlere sunmaktayız. Sadece tekerlekli sandalye değil, tekerlekli sandalyelerin yedek parçalarının da satışını gerçekleştiriyoruz. İhtiyaç duymanız takdirde önemli parçaları firmamızdan tedarik etmeniz mümkündür.

Kişiye Uygun Tekerlekli Sandalye Seçimi

Satın alınacak tekerlekli sandalyenin, bireyin bir parçası olacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Rahatlık, kullanım kolaylığı, fonksiyonellik en önemli kriterler arasındadır. Birey sandalyenin üzerinde maksimum konforu elde etmelidir. Aksi takdirde sandalye üzerinde geçirilen vakit keyif verici olmayacaktır. Doğru tekerlekli sandalye modelini seçmek için tüm ürünler detaylı bir şekilde incelenmelidir. Vücut yapınıza en uygun modeli seçmek biraz zaman alabilir. Eskiden kullandığınız tekerlekli sandalyelerinden memnun kaldıysanız, tasarım açısından benzer özelliklere sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Zonguldak akülü tekerlekli sandalye seçimlerinizde akülü model kullanma kararınızdan da emin olmalısınız. Akülü modeller oldukça rahat bir kullanım sunsalar da, bazı açılardan beklentileriniz ile uyumsuzluk gösterebilir.

Manuel tekerlekli sandalye modelleri, en çok bilinen, klasik tipteki sandalyeler olmaktadır. Tekerlekler, sandalye üzerinde bulunan kişi tarafından doğrudan kontrol edilir. Kol gücü gerektirdiği için bir süre sonra yorulmaya başlayabilirsiniz. Zayıflık ve halsizlikten şikayetçi olan kişiler için uygun modeller değildir. Özellikle çocuklar ve yaşlılar güç açısından zorluk çekebilirler. Manuel modellerin olumlu yönleri arasında ise fiyat uygunluğu ve taşıma kolaylığı bulunur. Akülü tekerlekli sandalyeleri hareket ettirmek ise oldukça kolaydır. Üzerindeki joysticki parmaklarınızla kontrol etmeniz yeterli olmaktadır. Akülü modellerin dezavantajları arasında ise pahalılık ve ağırlıkları sıralanabilir. Taşımada zorluk oluşabilir. Model seçimini doğru bir şekilde yapmanız, satın alacağınız üründen ne kadar memnun kalacağınızı etkiler. Zonguldak akülü tekerlekli sandalye ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.