Yalova’da akülü tekerlekli sandalye modellerimiz ile sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyor, ulaşamayacağınız hiçbir yer olmadığına inanıyoruz

Yalova Tekerlekli Sandalye Meyra Quickie, Sunrise Medical

Yalova Tekerlekli Sandalye Meyra Quickie, Sunrise Medical

Wheel markası olarak alışagelmiş tasarım çizgilerini zorlayıp sizlerin temel ihtiyaçlarınızı gidermekle kalmıyor, estetik zevklerinize hitap edecek tasarımlar ile karşınıza çıkıyoruz! Sadece sizleri düşünerek çıktığımız bu yolda konforunuzu dünyanın en seçkin markalarının opsiyonel malzeme seçenekleriyle kapınıza getiriyoruz. Seçiminiz esnasında her türlü sorularınıza cevap olacağımız modellerimize aksesuarlar ekleyebilir dilediğiniz zaman yenileyebilirsiniz. Ulaşım ihtiyacınızı karşılamanın yanı sıra Yalova’da akülü tekerlekli sandalyenizle sahilde, 17 Ağustos Parkında, şehir sokaklarında isterseniz de Yalı Caddesi’nin akan trafiğinde dilediğinizce gezebilmeniz için varız!

Seçerken;

Modellerimizin tümünün sizlerin ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebileceğini unutmayın. Bu düzenlenme sırasında sizlere geniş aksesuar seçeneklerimizle hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Kemer, yastık, tekerlek jantları, sehpalar ve onlarca yedek parça ve aksesuarı dilerseniz modelinize karar verirken dilerseniz de kullanımınız sırasında bizimle iletişime geçerek elde edebilirsiniz. Yalova’da akülü tekerlekli sandalyenizi dar alanlarda sıklıkla kullanmanız gerektiğinin farkındayız. Dar sokakları ağır hareket etmeden geçebilmeniz veya deniz otobüsleri gibi kalabalık alanlarda bile kıvrak bir şekilde hareket etmenizi sağlayabilecek Meyra MC3 modelimizi sizlere öneririz.

Sakinliği ve dinlenmeyi kalabalık ortamlara tercih edenlerden misiniz? Deniz manzarasını, yeşil alanlarda rüzgârı hissetmeyi mi seviyorsunuz? Gerek taşlık gerek yumuşak kumlu sahillerde gerekse yeşil alanlarda zorluk çekmeden ilerlemenizi sağlayacak Meyra Optimus 2 RS Edition modelimiz tam size göre! Geniş tekerlekleri aracınızın yumuşak yüzeylere saplanmasını önlerken güçlü motoru tüm fiziksel engelleri aşmanıza yetecektir! Kendinize ayırdığınız zamanları esnek ve dilediğinizce uzun yaşayabilmeniz için günde 100km mesafe kat edebilecek şekilde üretildi. Güçlü süspansiyonları ile altınızdan geçip giden yolun sarsıntısını hissetmeyeceksiniz!

Yalova’da akülü tekerlekli sandalye modellerimiz ile sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyor, ulaşamayacağınız hiçbir yer olmadığına inanıyoruz! Yeni modellerimizden haberdar olmak, her yaştan müşterilerimize hizmet verdiğimiz diğer puset, yürüteç, akülü/elektrikli sandalye ve rehabilitasyon ürünlerimize ulaşabilmek için sitemizi takip etmenizi öneririz. İhtiyacınız olan hizmeti sizlere sunmak ve sorularınızı yanıtlayıp destek olmak için bizi arayabilir, mail ile ulaşabilir, bürolarımıza uğrayabilirsiniz. Konforunuz ve sağlığınızı her daim korumanız için Wheel olarak hizmetinizdeyiz.

Tekerlekli Sandalye Ürün ve Çeşitleri İçin;

http://www.tekerleklisandalyemiz.com/kategori2_31_1_akulu-sandalyeler

http://www.tekerleklisandalyemiz.com/kategori2_34_1_ayaga-kaldiran-sandalye

http://www.tekerleklisandalyemiz.com/kategori2_37_1_aktif-sandalye Ziyaret Edebilirsiniz