Wheel olarak burda olma amacımız sizin ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size özgürce bir yaşam sunan tekerlekli sandalyeleri sizin için üretmek ve sizinle buluşturmak. Öyle ki sizin için çok önemli olan akülü tekerlekli sandalyeyken bizim için en önemlisi sizsiniz. Tekirdağ’da akülü tekerlekli sandalyeniz ile istediğiniz hareket imkanına sahip olurken biz de sizi memnun etmenin mutluluğuna sahip olacağız.

Tekirdağ Tekerlekli Sandalyeci- Wheel Türkiye Ofisi

Wheel olarak burda olma amacımız sizin ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size özgürce bir yaşam sunan tekerlekli sandalyeleri sizin için üretmek ve sizinle buluşturmak. Öyle ki sizin için çok önemli olan akülü tekerlekli sandalyeyken bizim için en önemlisi sizsiniz. Tekirdağ’da akülü tekerlekli sandalyeniz ile istediğiniz hareket imkanına sahip olurken biz de sizi memnun etmenin mutluluğuna sahip olacağız.

Hizmetlerimiz arasında sadece isteklerinizi değerlendirmek ve istekleriniz doğrultusunda ürünler üretmek yok. Ürün odaklı olmayan kurumumuz yaşam tarzınıza ve vücudunuza, sağlık geçmişinize özel olarak donatılmış ürünleri uzman ekiplerce üretiyor ve sizinle buluşturuyoruz.

Tek tip ürün üretmiyoruz çünkü ürünlerimizi kullanacak kişilerin farklı özelliklerinin olduğunu biliyoruz. Birey odaklı kurumumuz da herkesin ihtiyaçları farklıyken neden sandalyelerimiz tek tip olsun diye düşünürek hareket ediyor ve size göre ürünlerini şekillendiriyor. Ayrıca kurumumuz randevu almanız dahilinde size tekerlekli sandalyeniz için deneme sürüşü imkanı da sunmaktadır. Böylelikle isteklerinizi tam olarak yerine getirip getirmediğimizi değerlendiririz.

Ürünleri Nasıl Kişiselleştiriyoruz?

Sizin için önemli olan bir resmi, logoyu, şekli sandalyenize koyuyoruz. Tekirdağ’da size özel olan akülü tekerlekli sandalyeniz ile rahat bir seyehat vaad ediyoruz. Ayrıca vücut ölçülerinize göre özel olarak tasarladığımız tekerlekli sandalyelerinizde rahat bir seyehatteyken aynı zamanda jantlarınızı ya da renk döşemeleri ile tekerlekli sandalyenizi kişiselleştirebilir ve daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Tekirdağ’da akülü tekerlekli sandalyeniz hem vücudunuza ultra uyum sağlasın istiyor hem de istediğiniz her yere rahatça girip çıkabilmek mi istiyorsunuz? MC Speedy ile istekleriniz tam anlamıyla karşılanıyor. İsteğinize göre 12 cm’e kadar farklı ayarlamalar yapılabilen koltuk genişliği ve 13 cm’e kadar farklı ayarları olan koltuk derinliği ile tekerlekli sandalyeniz vücudunuza ultra uyum sağlarken toplam genişliğinin 59 cm olması ile de istediğiniz dar ya da geniş her ortama girme imkanı tanımaktadır.

Alanında dünya liderleri ile işbirliği içinde olan kurumumuz ürün yaratma kriterlerinde her zaman bireyi odağına alır ve müşterilerinin isteklerini hiçbir zaman göz ardı etmez. Daha detaylı bilgi almak için ve geniş ürün çeşitliliğimize bakmak için ve Tekirdağ’da akülü tekerlekli sandanlyenizi kullanmak için bayilerimize ve internet sitemize bekliyoruz.

Diğer Tekerlekli Sandalye Ürünleri

http://www.tekerleklisandalyemiz.com/kategori2_45_1_oturma-pozisyonu-saglayan-urunler